NL | EN
Uitgeverij  Kinderen

Sipkes Elfstedentocht / Sipke syn Alvestêdetocht

Opa Spitsmuis doet mee aan de Elfstedentocht, dat vindt
hij het mooiste wat er bestaat. Wat hij niet weet is dat Sipke, zijn kleinzoon, zich stiekem in zijn tas verstopt heeft, want ook Sipke wilde zo graag meerijden en Friesland zien.

Pake Pipermûs docht mei oan de Alvestêdetocht, dat fynt er it moaiste wat der is. Wat er net wit is dat Sipke, syn pakesizzer, stikem yn syn tas krûpt is, want Sipke woe ek sa graach meiride en Fryslân sjen.

Het 1ste deel in de reeks over Sipke de spitsmuis. Tweetalige editie (Nederlands en Fries) in samenwerking met Afûk.

 

  •  

    omropfyslan nieuw-kinderboek-over-elfstedentocht-gepresenteerd

    Sipke’s Elfstedentocht. Dat is de naam van een nieuw kinderboek, waarvan dinsdag het eerste exemplaar is aangeboden aan Wiebe Wieling, voorzitter van de Elfstedenvereniging. Het boekje maakt deel uit van de Gouden Boekjes-serie. De Gouden Boekjes bestaan 65 jaar en dit is de eerste keer dat er een tweetalige uitgave is: Nederlands en Fries. Het boekje is geschreven door Lida Dijkstra en wordt vijfduizend keer gedrukt. Sipke’s Elfstedentocht zal worden verspreid in Nederland en België.

    Voorzitter Wieling is tevreden met het boekje. ‘Er zijn niet veel kinderboekjes over de Elfstedentocht en het is mooi dat kinderen er op deze manier mee in aanraking kunnen komen.’